Klasyfikacja eliminacji Sensas Feeder Tech 2015

 

 

 

W tegorocznym Finale Sensas Feeder Tech zwyciężył Zbigniew Duda!

Pierwsza trójka wyglądała następująco:

1. Zbigniew Duda 2pkt.

2. Janusz Lange 3pkt.

3. Andrzej Giluk 3pkt.

 

Pełne wyniki zawodów:











    I dzień II dzień Ogólnie
Miejsce Imię i nazwisko Sektor Waga Pkt. Sektor Waga Pkt. Waga Pkt.
1 Zbigniew Duda D81 20100 1 D80 43600 1 63700 2
2 Janusz Lange B57 52100 2 B57 86200 1 138300 3
3 Andrzej Giluk C76 28050 2 C77 50500 1 78550 3
4 Krzysztof Skowroński B58 52200 1 A43 19250 3 71450 4
5 Bartosz Mizera C75 29550 1 D81 33200 3 62750 4
6 Mariusz Buzes D87 13300 3 C75 45800 2 29100 5
7 Łukasz Dudek B55 41300 3 B56 54150 3 95450 6
8 Marek Podobas A49 14000 3 C73 27300 3 41300 6
9 Krzysztof Warda B52 21800 5 D58 68900 2 90700 7
10 Zbigniew Kaczmarek C74 20950 5 A42 29850 2 50800 7
11 Sylwester Dawidziuk B61 24300 4 A46 19150 4 63700 8
12 Hubert Sochacki D82 1250 4 B54 49700 4 62950 8
13 Andrzej Lisowski C79 18650 6 D87 39400 2 58050 8
14 Paweł Zuziak C73 24700 4 C74 20700 4 45400 8
15 Zbigniew Matysiak C78 25800 3 D86 16100 5 41900 8
16 Łukasz Paurowicz A46 16300 2 C79 16300 6 32600 8
17 Piotr Świąder C72 9500 8 A48 31500 1 41000 9
18 Dariusz Bogucki A48 24700 1 D85 12900 8 37600 9
19 Sebastina Chorab D80 19650 2 B53 9450 8 43450 10
20 Jakub Kulasiewicz B54 21500 6 D82 15200 6 36700 12
21 Marcin Stańczyk C77 18500 7 C72 16800 5 35300 12
22 Bartosz Lelek D85 5200 8 D84 26900 4 32100 12
23 Grzegorz Sochacki D84 13150 5 C76 15600 7 28750 12
24 Sławomir Skarba D88 7500 7 B55 20250 5 27750 12
25 Krzysztof Bukojemski D86 3900 9 A47 12800 5 59100 14
26 Piotr Popiołek A47 9300 7 A51 12200 7 21500 14
27 Mariusz Milczarek A50 10100 6 C71 9900 8 20000 14
28 Michał Popiołek A42 11100 5 B60 7200 9 18300 14
29 Maciej Milczarek A45 11800 4 A45 6150 10 17950 14
30 Paweł Freliszka B60 21200 7 A44 9800 8 40000 15
31 Marcin Duszak B56 19900 8 D88 13500 7 33400 15
32 Paweł Śmieszek C71 7800 9 A50 16300 6 24100 15
33 Krzysztof Brzozowski A44 0 10 B61 17500 6 17500 16
34 Prudolf Przysiwek D83 10400 6 B52 6350 10 16750 16
35 Ryszard Brzozowski A51 0 10 B59 13050 7 13050 17
36 Andzrej Kaczmarski B59 10000 9 A49 7300 9 17300 18
37 Marcin Pękacki A43 0 10 C78 9700 9 9700 19
38 Antoni Murczek B53 0 10 D83 4200 9 4200 19