Sensas Challenge Kędzierzyn Koźle

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami rozegranych 6 kwietnia na kanale Azoty w Kędzierzynie Koźlu zawodów eliminacyjnych Sensas Challenge.

 

Sektor A

Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga pkt.
1 Tomżyński Grzegorz A 3 9420 1
2 Górecki Kamil A 2 6325 2
3 Kuchciak Jacek A 1 5010 3
4 Janusz Lange A 2 4990 4
5 Frankiewicz Mariusz A 11 4095 5
6 Szrajbert Wiktor A 14 3685 6
7 Dylago Jakub A 5 3440 7
8 Świącik Paweł A 16 3210 8
9 Sobczak Dariusz A 6 2590 9
10 Korzonek Adam A 7 2405 10
11 Lewosz Tadeusz A 12 1535 11
12 Kowalski Ryszard A 15 1160 12
13 Garas Zbigniew A 9 865 13
14 Kosowski Łukasz A 10 720 14
15 Jaszczut Andrzej A 13 550 15
16 Chwaliński Rafał A 8 290 16

 

Sektor B

Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga pkt.
1 Kusz Krzysztof B 21 8020 1
2 Jambor Leszek B 19 4890 2
3 Kieroń Marcin B 30 4625 3
4 Grajczak Dariusz B 29 4125 4
5 Kuczaj Andrzej B 20 3380 5
6 Cyran Jacek B 28 2925 6
7 Miszczy Patryk B 18 2270 7
8 Ślipko Andrzej B 23 2175 8
9 Miszczyk Ryszard B 26 1985 9
9 Balbierz Paweł B 32 1985 9
11 Wawra Sebastian B 22 1965 11
12 Sieron Dariusz B 17 1800 12
13 Cichol Piotr B 27 1580 13
14 Siekiera Wiktor B 24 1180 14
15 Dobrowolski Piotr B 31 1135 15
16 Nikodem Zenon B 25 995 16

 

Sektor C

Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga pkt.
1 Lis Rafał C 33 6435 1
2 Dróżdz Mateusz C 45 5845 2
3 Bubel Roman C 42 4155 3
4 Geisler Henryk C 43 2510 4
5 Palmowski Emilian C 44 2390 5
6 Rolka Mariusz C 34 2285 6
7 Śmieszek Paweł C 46 1965 7
8 Ilków Wojciech C 35 1940 8
9 Puchała Adrian C 40 1600 9
10 Tragarz Bogdan C 36 1560 10
11 Siwek Jerzy C 39 1555 11
12 Bednarek Grzegorz C 38 1370 12
13 Pawlak Janusz C 41 990 13
14 Kasprowicz Piotr C 48 860 14
15 Duda Roman C 47 260 15
16 Janik Grzegorz C 37 0 16

 

Sektor D

Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga pkt.
1 Pielka Henryk D 56 5230 1
2 Nowak Mariusz D 55 4915 2
3 Szporko Tomasz D 59 4560 3
4 Ciepliński Jarosław D 61 3025 4
5 Sitarz Marek D 58 2735 5
6 Błaszczak Adam D 49 2705 6
7 Suchocki Krzysztof D 62 2455 7
8 Siekiera Olga D 57 2300 8
9 Bednarczuk Paweł D 63 1735 9
10 Wiecz Aleksander D 53 1525 10
11 Czernisz Artur D 51 1515 11
12 Długasz Alicja D 60 1305 12
13 Charch Józef D 50 1265 13
14 Kołodziek Marcin D 64 1045 14
15 Zeman Łukasz D 54 935 15
16 Kobenza Tomasz  D 52 860 16

 

Sektor E

Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko Waga pkt.
1 Opaliński Ireneusz E 66 8740 1
2 Pawlak Arkadiusz E 78 5675 2
3 Śledzik Marek E 76 2100 3
4 Gajecki Piotr E 74 4785 4
5 Długosz Józef E 73 4020 5
6 Dylczyk Radosław E 79 3915 6
7 Matysiak Marcin E 67 3585 7
8 Bolezin Gienadi E 71 3290 8
9 Gutowski Andrzej E 69 3060 9
10 Postawczuk Józef E 70 2790 10
11 Szymaniec Krzysztof E 65 2735 11
12 Moryl Andrzej E 68 2220 12
13 Kuchciak Konrad E 75 2005 13
14 Szatko Janusz E 72 1905 14
15 Sacher Aleksander E 77 1145 15

 

 

Klasyfikacja generalna - pierwsza 15

Miejsce Nazwisko i imę Waga Suma pkt.
1 Tomżyński Grzegorz 9420 1
2 Opaliński Ireneusz 8740 1
3 Kusz Krzysztof 8020 1
4 Lis Rafał 6435 1
5 Pielka Henryk 5230 1
6 Górecki Kamil 6320 2
7 Dróżdz Mateusz 5845 2
8 Pawlak Arek 5675 2
9 Nowak Mariusz 4915 2
10 Jambor Leszek 4890 2
11 Śledzik Marek 5100 3
12 Kuchciak Jacek 5010 3
13 Kieroń Marcin 4625 3
14 Szporko Tomasz 4560 3
15 Bubel Roman 4155 3