Wyniki zawodów Sensas Challenge w Rajsku 25.05.2014

 

W niedzielę 25 maja na jowisku w Rajsku odbyły się kolejne zawody z cyklu Sensas Challenge. Oto wyniki:

 

Sektor A

Miejsce Nazwisko i Imię Sektor Waga pkt.
1 Pielka Henryk A 9 2560 1
2 Niewdana Wojciech A 3 1760 2
3 Wieczorek Czesław A 6 1580 3
4 Moskal Tomasz A 7 1550 4
5 Nowak Mariusz A 4 1170 5
6 Pawlak Arkadiusz A 12 860 6
7 Pilarz Leszek A 2 810 7
8 Brąclik Ryszard A 11 790 8,5
8 Reska Artur A 10 270 8,5
10 Korzonek Józef A 5 270 10
11 Dworniczek Maciej A 8 10 11

 

 

Sektor B

Miejsce Nazwisko i Imię Sektor Waga pkt.
1 Sanak Paweł B 28 3470 1
2 Porębski przemysław B 29 3230 2
3 Garas Zbigniew B 27 2900 3
4 Dróżdz Mateusz B 22 2440 4
5 Gajecki Piotr B 23 2030 5
6 Długajczyk Grzegorz B 21 1690 6
7 Głowacki Jacek B 24 1350 7
8 Stankiewicz leszek B 26 1340 8
9 Banasiak Piotr B 30 1320 9
10 Miszczek Patryk B 20 1310 10
11 Juszczynka Przemysław B 25 740 11

 

 

 

Sektor C

Miejsce Nazwisko i Imię Sektor Waga pkt.
1 Jurczak Paweł C 47 10520 1
2 Brąclik Łukasz C 44 8040 2
3 Okoński Bartłomiej C 45 6170 3
4 Matlak Stanisław C 42 5500 4
5 Bubel Roman C 48 5100 5
6 Janik Grzegorz C 46 4970 6
7 Sternal Stanisław C 49 4250 7
8 Hadrian Karol C 43 3010 8
9 Komorek Piotr C 51 3000 9
10 Tyrała Marcin C 50 2550 10
11 Pawlus Kazimierz C 41 1010 11

 

 

 

Sektor D

Miejsce Nazwisko i Imię Sektor Waga pkt.
1 Tomżyński Grzegorz D 55 3370 1
2 Borowski Grzegorz D 62 2040 2
3 Kajfasz Bartłomiej D 59 1190 3
4 Cyran Jacek D 64 920 4
5 Małdachowski Zbigniew D 63 890 5
6 Mikosz Michał D 61 830 6
7 Osowski Jarosław D 58 820 7
8 Worek Piotr D 57 650 8
9 Fluder Wojciech D 60 600 9
10 Knapik Mirosław D 54 590 10
11 Banda Krzysztof D 56 580 11

 

 

Pierwsza 15 zawodów

Miejsce Nazwisko i Imię Sektor Waga pkt.
1 Jurczak Paweł C 10520 1
2 Sanak Paweł B 3470 1
3 Tomżyński Grzegorz D 3370 1
4 Pielka Henryk A 2560 1
5 Brąclik Łukasz C 8040 2
6 Porębski Przemysław B 3230 2
7 Borowski Grzegorz D 2040 2
8 Niewdana Wojciech A 1760 2
9 Okoński Bartłomiej C 6170 3
10 Garas Zbigniew B 2900 3
11 Wieczorek Czesław A 1580 3
12 Kajfasz Bartłomiej D 1190 3
13 Matlak Stanisław C 5500 4
14 Dróżdż Mateusz B 2440 4
15 Moskal Tomasz A 1550 4