Zawody Eliminacyjne Sensas Challenge w Świerkocinie

W minioną niedzielę, odbyły się 5 lipca na Warcie w Świerkocinie odbyły się kolejne zawody eliminacyjne Sensas Challenge 2015. Na tym właśnie łowisku zostaną w tym tygodniu rozegrane mistrzostwa Polski więc nasze zawody były doskonałym sprawdzianem przed tą imprezą. Prawie siedemdziesiątka zawodników cieszyła się znakomitą pogodą i pięknymi rybami a najlepszym udało się uzyskać wyniki przekraczające znacznie 10kg!

Najlepsi okazali się:





MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WAGA SEKTOR
1 KONDRUSIK EMILIA 14250 D
2 ORŁOWSKI KRZYSZTOF 14230 C
3 STAŃCZYK MARCIN 8505 B
4 PIĄTKOWIAK ARKADIUSZ 6580 A
5 DENKIEWICZ KRZYSZTOF 10155 D
6 KAZIMIERCZAK SYLWESTER 7140 C
7 STAROSTA BARTŁOMIEJ 5430 A
8 MARCIŃCZAK LECH 5275 B
9 PIETRZAK DANIEL 9630 D
10 MIERZEJEWSKI JACEK 5625 C
11 NOWACZYK KRZYSZTOF 4935 A
12 GRUSZECKI PAWEŁ 3880 B
13 WLAZŁO PAWEŁ 9575 D
14 GOLON MICHAEL 4330 C
15 DĄBROWSKI KAROL 4220 A

 

Pierwsza dziesiątka zawodów

 

Wyniki sektorowe

SEKTOR A





MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WAGA NR STAN.
1 PIĄTKOWIAK ARKADIUSZ 6580 13
2 STAROSTA BARTŁOMIEJ 5430 21
3 NOWACZYK KRZYSZTOF 4935 27
4 DĄBROWSKI KAROL 4220 29
5 KARAŚ MARCIN 3910 24
6 PIECHOWIAK KRZYSZTOF 3410 19
7 KOWALUK ANDRZEJ 3000 23
8 MIECZKOWSKI MARCIN 2610 26
9 GÓRNY ARIEL 2455 14
10 KRYSTEK GRZEGORZ 2370 15
11 STASIAK HIERONIM 2320 28
12 DOMINIAK ROBERT 1620 20
13 KRYŃSKI WALDEMAR 1625 25
14 MUDRECKI WŁADYSŁAW 1070 18
15 BERGER MARCIN 865 16
16 ZDARTA ADAM 660 17
17 DRZEWIECKI ZBIGNIEW 0 22

 

SEKTOR B





MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WAGA NR STAN.
1 STAŃCZYK MARCIN 8505 40
2 MARCIŃCZAK LECH 5275 33
3 GRUSZECKI PAWEŁ 3880 30
4 BARANOWSKI TOMASZ 3750 35
5 KMIEĆ WŁODZIMIERZ 3635 41
6 LAUBE PRZEMYSŁAW 2495 34
7 WCISŁO ROBERT 2255 39
8 PRYMAS ROBERT 2035 32
9 LACH PAWEŁ 1985 45
10 GOMAN DAWID 1850 42
11 CHOLEWIŃSKI PIOTR 1830 46
12 MASTERNAK JACEK 1645 31
13 KOWAŃDY JAKUB 1220 44
14 DEPUTAT WIESŁAW 830 14
15 DUKARSKI ADAM 815 38
16 KŁOKOWSKI MARCIN 760 36
17 KASPROWIAK MAREK 440 43

 

SEKTOR C





MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WAGA NR STAN.
1 ORŁOWSKI KRZYSZTOF 14230 58
2 KAZIMIERCZAK SYLWESTER 7140 61
3 MIERZEJEWSKI JACEK 5625 55
4 GOLON MICHAEL 4330 59
5 SAMUEL BOGDAN 4070 56
6 PSIARSKI TOMASZ 3980 54
7 BIELEWICZ RAFAŁ 3330 57
8 PODLAK DAMIAN 3040 48
9 WÓJCIK JÓZEF 2985 60
10 NOWAK TOMASZ 2910 63
11 HORYZA MAREK 2600 52
12 KURYŁOWICZ PIOTR 2480 62
13 WYSOCZAŃSKI TOMASZ 2430 53
14 PETA KRZYSZTOF 1850 50
15 KRAWCZYK PIOTR 1700 47
16 KŁOSOWICZ RAFAŁ 1075 49
17 SIENKIEWICZ JERZY 965 51

 

SEKTOR D





MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WAGA NR STAN.
1 KONDRUSIK EMILIA 14250 76
2 DENKIEWICZ KRZYSZTOF 10155 79
3 PIETRZAK DANIEL 9630 78
4 WLAZŁO PAWEŁ 9575 73
5 POGONOWSKI BARTŁOMIEJ 9395 66
6 WYSOKIŃSKI MAREK 6650 69
7 JANIAK GABRIEL 6180 75
8 TÓRZ JACEK 5780 71
9 KALITA PRZEMYSŁAW 5060 67
10 PATELSKI MARCIN 4740 77
11 WALENCIAK ADAM 4345 64
12 STACHOWIAK ANDRZEJ 4040 72
13 KULKA ARTUR 4030 65
14 YLDIZ KEMAL 2920 75
15 BROCHACZEK BARTOSZ 2495 68
16 ŁOPACZYK GRACJAN 1370 70